Прес-центр

Екологія
13 листопада 2020, 06:05
Заклик відмовитися від вугілля задля зменшення глобальної температури на планеті

Як повідомляє новинний портал Reuters, група найбільших страхових компаній з оборотом 5 трильйонів доларів закликає відмовитися від вугільної енергетики. Зокрема, пропонується не фінансувати, не страхувати, не будувати, не виробляти та не планувати нові вугільні електростанції.

Для цього німецький страховик Allianz прийняв зобов'язання встановити більш жорсткі обмеження на викиди вуглецю для компаній зі свого портфеля, які володіють активами Net-Zero.

Для виконання умов Паризької угоди про зміну клімату, яка спрямована на обмеження глобального потепління на 1,5°C вище доіндустріальних показників до 2050 року, розвинені країни повинні поступово відмовитися від більшої частини вугільної енергетики до 2030 року, а до 2040 року — повністю відмовитися від неї.

У звіті вказується, що всі компанії, що належать групі Allianz, повинні розробити свої власні плани щодо відмови від вугільної енергетики.

"Якщо не вдасться у довгостроковій перспективі домогтися скорочення вуглецевого сліду, на членів групи чекає розподіл і, в кінцевому підсумку, продаж", — прокоментував Гюнтер Таллінгер, член правління Allianz з управління інвестиціями, навколишнього середовища та соціальних питань.

Також, в Allianz зазначили, що слід негайно скасувати всі нові проекти з видобутку вугілля, які знаходяться на етапі підготовки до будівництва, включаючи вугільні шахти та відповідну інфраструктуру.

Поділитися