Прес-центр

Наш результат
10 листопада 2020, 06:01
Захист від злочинного угруповання, яке намагалось протиправно заволодіти житловим комплексом на території міста Києва вартістю понад 1 млрд гривень

Один із забудовників міста Києва звернувся за правовою допомогою до Адвокатського об'єднання LES — "Правова та економічна безпека" у зв'язку з тим, що злочинним угрупованням, у складі близько 10-15 осіб здійснюється перешкоджання його законній господарській діяльності.

Так, зловмисники за вказівкою та під керівництвом організатора, починаючи з грудня 2018 року, незаконно фізично блокували єдиний під'їзний шлях до майданчика майбутнього житлового будинку у Подільському районі столиці, не допускаючи будівельну техніку та працівників до об'єкта.

Перешкоджання будівництву здійснювалося під виглядом акцій протесту псевдоактивістів. Крім того, вказані особи, ініціювали численні судові процеси, з надуманих підстав, за допомогою яких намагались зупинити будівельні роботи та скасувати дозвільну документацію. Метою зловмисників було зупинення будівництва об'єкта з подальшим придбанням його у власника (нашого клієнта) за значно зниженою вартістю. Про це організатор злочину повідомив нашому клієнту під час зустрічі.

Своїми діями зловмисники завдали матеріальної шкоди суб’єкту господарювання на суму понад 2 млн гривень.

За даним фактом слідчим управлінням Головного управління в м. Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні під час якого 24 вересня 2020 року фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 206 КК України (Протидія законній господарській діяльності).

5 жовтня 2020 року слідчим суддею Голосіївського районного суду м. Києва, після перевірки обґрунтованості підозр, усім восьми учасникам злочинного угруповання обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Детальніше у ЗМІ: інформаційний портал "СтопКор", поліція Києва.

Поділитися