Прес-центр

Ситуація
14 січня 2021, 06:05
Як припинити самоізоляцію після повернення з-за кордону

Центр громадського здоров’я України нагадав алгоритм дій для дострокового припинення самоізоляції людям, які повернулися з новорічних подорожей з-за кордону.

  1. Зробити ПЛР-тест у верифікованій лабораторії України.

Важливо, щоб лабораторія мала доступ до електронної системи Центру громадського здоров'я. Лабораторії, які не мають доступу до системи не матимуть змоги внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Визначений перелік лабораторій шукайте за посиланням: https://cutt.ly/tjn3aU5

  1. Дані про негативний результат лабораторія вносить до електронної системи самостійно.

До роботи не приймаються будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, надіслані поштою, повідомленнями у соціальних мережах, надані телефоном тощо.

Важливо, щоб вказаний при проведенні ПЛР-тестування номер телефону відповідав номеру, для якого активовано додаток «Дій вдома». Одна особа = один номер телефону (допускається іноземний номер).

  1. Дані електронної системи синхронізуються з сервісом «Дій вдома» автоматично.

Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних. При наявності негативного результату ПЛР-тестування, виконаного за кордоном (інформація вказана англійською чи українською мовою) та все одно встановленому додатку «Дій вдома», необхідно звертатися до Центру громадського здоров’я на адресу [email protected].

Нагадаємо, що повернення з-за кордону, а саме з країни «червоної» зони передбачає самоізоляцію протягом 14 днів за допомогою додатку «Дій вдома» або проходження ПЛР-тестування. Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оновило список країн зі значним поширенням COVID-19 за станом на 30 грудня 2020 року.

Поділитися