Прес-центр

Буква закону
30 вересня 2020, 08:00
Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) запустила базу даних WIPO LEX-JUDGMENTS

У базі даних WIPO Lex-Judgments (шукайте за посиланням — https://wipolex.wipo.int/en/main/judgments) зібрано судові рішення у сфері інтелектуальної власності (ІВ), що були визнані найбільш значущими судовими або іншими національними органами кожної держави через їх значну вагу для використання цих рішень як прецедентів.

Передбачається, що інформація з WIPO Lex-Judgments буде корисною працівникам судових органів, адже допоможе отримати необхідні відомості, провести аналіз та обґрунтувати прийняті ними рішення.

Також, нова база даних стане в пригоді політикам, юристам і вченим, адже сприяє поглибленню розуміння того, як саме суди по всьому світу вирішують складні та суперечливі спори у сфері інтелектуальної власності задля досягнення узгодженості, та ефективності.

Одразу після запуску WIPO Lex-Judgments містила понад 400 документів, які надали 10 країн світу. Функціонал бази даних передбачає англійську, російську, французьку, іспанську, арабську та китайську мови та вбудовані інструменти автоматичного перекладу.

Поділитися