Прес-центр

Цікавий факт
20 серпня 2021, 06:00
Вища рада правосуддя представила інтерактивну онлайн-мапу навантаження судів в Україні

Відтепер на офіційному порталі Вищої ради правосуддя (далі – ВРП) можна побачити рівень навантаження суддів у кожному регіоні, а також наочно порівняти його з аналогічними показниками по всіх областях України.

Так, згідно з представленими на порталі даними, в середньому по Україні у 2020 році до одного судді надходило 74,9 справи.

Крім того, на інтерактивній мапі зображуються дані про кількість суддів, відряджених до судів з надмірним рівнем судового навантаження.

Відтак, як повідомляється на порталі відомства, за перше півріччя 2020 року до ВРП надійшло 102 повідомлення Державної судової адміністрації України про необхідність розгляду питання про відрядження суддів до 109 судів з надмірним рівнем судового навантаження.

Таким чином, за даними ВРП, у 2020 році та за сім місяців 2021 року було прийнято рішення про відрядження 56 суддів до 38 судів з надмірним рівнем судового навантаження та до 2 судів, які з цієї причини припинили свою роботу, адже здійснення правосуддя в них було неможливим.

Поділитися