Прес-центр

Курйоз
23 жовтня 2020, 06:00
Виграна справа для адвоката обернулась підставою для обвинувачення в іншому судовому процесі

Придбавши коробку колекційних рідкісних сигар, адвокат застрахував їх від всіляких неприємностей, у тому числі від пожежі. Після цього він поступово викурив їх та подав позов до суду проти страхової компанії. У своїй вимозі адвокат заявив, що втратив сигари у результаті серії невеликих пожеж.

Представники страхової компанії відмовлялися платити компенсацію, адже сигари були використані за прямим призначенням. Проте, адвокат виграв справу.

У постанові суду висловлена згода зі страховою компанією щодо дивного позову адвоката. Проте, суддя посилався на укладений страховий договір, який гарантував, що сигари застраховані від пожежі, а виплати будуть проведені у разі настання страхового випадку. З огляду на те, що в договорі страхування не було чіткого визначення поняття пожежі, суд наклав на страхову компанію обов'язок сплатити необхідну суму. Страхова компанія виплатила 15 тисяч доларів США за рідкі сигари, втрачені під час пожеж.

Незабаром після того, як адвокат обміняв отриманий чек на гроші, страхова компанія звинуватила його в організації 24 підпалів застрахованої власності. Рахунок чоловіка заарештували. А його власні свідчення по всім 24 випадкам "міні пожеж" з попереднього процесу були використані в новому суді проти самого адвоката. У результаті чоловіка було засуджено до в'язниці на 24 місяці. Також, він отримав штраф у 24 тисячі доларів США.

Поділитися