Прес-центр

Екологія
08 листопада 2021, 06:02
В Україні висадили 3,7 мільйона дерев за добу

Наприкінці жовтня Україна приєдналася до глобальної екологічної ініціативи «Озеленення Планети» (з англ. Greening of the Planet).

Однією з важливих акцій у рамках проєкту стало «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу» – масштабна висадка дерев, яка проходила у нашій країні та за кордоном 29-30 жовтня 2021 року. За підрахунками організаторів, в акції взяли участь 1 313 338 учасників, які разом висадили 3 765 127 дерев, що стало безумовним світовим екологічним рекордом.

«Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх нас об’єднує спільний дім – Земля. Людство є частиною природи, тому його доля визначається станом довкілля. І саме від того, що ми робимо сьогодні, залежить те, як ми будемо жити завтра», – прокоментувала голова благодійного фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк.

За словами міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, такий результат акції доводить, що робити щось корисне для довкілля насправді легко. «Достатньо не думати, як це зробити, а брати і робити», – наголосив він.

Поділитися