Прес-центр

Курйоз
04 листопада 2021, 06:03
В Індії суддя знайшов незвичайний спосіб домогтися поваги до жінок від обвинуваченого

Навесні цього року двадцятирічного Лалана Кумара з невеликого села Маджхор, розташованого в індійському штаті Біхар, заарештували через спробу зґвалтування жінки. Однак, згодом суд міста Патна постановив вирок, згідно з яким чоловіка було звільнено під заставу за умови, що той безкоштовно пратиме та прасуватиме одяг усіх жінок у своєму селі протягом наступних шести місяців.

Відомо, що до арешту Лалан Кумар працював у пральній, але для виконання умов вироку він повинен був придбати усі необхідні мийні засоби та забезпечити безкоштовне прання та прасування одягу приблизно 2000 жінок у своєму рідному селі.

«Усі жительки села Маджхор задоволені таким рішенням суду», – повідомив голова сільської ради Насіма Хатун, якому доведеться стежити за виконанням умов звільнення під заставу та передати відповідний документ до суду міста Патна через пів року. За його словами, цей вирок є історичною подією, адже може допомогти підвищити повагу до індійських жінок та захистити їхню гідність.

Цікавим є те, що зазначене рішення є не першим незвичайним вироком у практиці цього судді. У серпні цього року він також випустив з-під варти чоловіка за умови, що той оплатить освіту п’ятьом дітям із бідних сімей.

Поділитися