Прес-центр

Екологія
26 серпня 2021, 06:05
Уніформу для екіпажу EasyJet вироблятимуть з переробленого пластику

Британська лоу-кост-авіакомпанія EasyJet представила оновлену форму для бортпровідників та пілотів, вироблену з високотехнологічного сучасного матеріалу. Згідно з офіційним повідомленням, для виробництва кожного такого костюма використовується щонайменше 45 пластикових пляшок.

Таким чином, за попередніми підрахунками, перехід на екологічну уніформу з переробленого пластику дозволить щорічно повторно використовувати близько півмільйона пляшок.

Як повідомили у компанії EasyJet, весь формений одяг працівників замінять протягом наступних п'яти років. Таким чином, це потенційно дозволить запобігти потраплянню 2,7 мільйона пластикових пляшок на звалища або до океану.

Нова уніформа була розроблена компанією Tailored Image, що базується у Північній Ірландії. Цікавим є те, що спеціальна високотехнологічна тканина створюється з використанням відновлюваних джерел енергії. Крім того, цей матеріал має на 75% менший вуглецевий слід, ніж звичайний поліестер, який наразі використовується у всьому світі під час виробництва форменого одягу для працівників авіакомпаній.

Слід зазначити, що крім створення нової екологічної тканини, Tailored Image також не використовувала пластик для упаковки уніформи або виробництва інших супутніх предметів, що використовуються екіпажем та пілотами під час роботи. Відтак, пластмасові комірці були замінені картонними; пластмасові затискачі для сорочок стали металевими, а поліпропіленові чохли для зберігання одягу замінили іншими, здатними біологічно руйнуватися.

Таким чином, це становить частину стратегії компанії зі скорочення кількості пластику на борту, яка передбачає поступову заміну флоту більш сучасними та екологічно чистими літаками, а також зменшення кількості одноразових пластмасових предметів на рейсах. За словами Тіни Мілтон, директора з обслуговування салонів, кліматична криза є проблемою для всього людства, саме тому EasyJet робить все можливе, щоб скоротити власні шкідливі викиди та кількість пластикових відходів.

Поділитися