Прес-центр

Курйоз
06 жовтня 2020, 06:07
У Великобританії ув'язнений сім разів намагався здатися поліції після втечі

Акрам Уддін зізнався, що втік з в'язниці відкритого типу 17 червня 2020 року, щоб побачитися з матір'ю. На слуханні по цій справі, адвокат Ліам Уокер розповів, що після цього його підзахисний сім разів просив поліцію заарештувати його, але кожного разу вони відмовлялися через відсутність ордеру. Вперше чоловік прийшов у поліцейську дільницю на південному сході Лондона 13 червня, в останнє — 13 серпня.

"Цей випадок яскравіше будь-якого іншого, що траплялися в моїй 20-річній практиці, ілюструє ступінь занепаду системи кримінального правосуддя Великобританії", — прокоментував ситуацію адвокат чоловіка Ліам Уокер.

Суддя Чарльз Гретвік пообіцяв, що поліція проведе розслідування та надасть свої висновки суду протягом місяця. Також, він зазначив, що суд не сумнівається в тому, що Акрам Уддін докладав зусиль, щоб здатися. Проте, згідно з перевіркою головного поліцейського архіву, до загальної системи не було внесено ніяких даних про те, що втікач будь-коли відвідував поліцейську дільницю Луїшема.

Поділитися