Прес-центр

Ситуація
05 серпня 2020, 17:10
У США підтверджено заборону на автоматичне інформування абонентів стільникового зв'язку

Масові дзвінки абонентам стільникового зв'язку, що здійснюються без їхньої попередньої згоди, є одним з засобів цифрового маркетингу. У 1991 році автоматичні дзвінки в США заборонили, але деякі організації намагаються досягти повного або часткового скасування обмежень. З такою ініціативою виступають політичні організації та структури, які займаються аналізом громадської думки.

На початку липня цього року у Верховному Суді було розглянуто виняток, який стосувався автодозвону для нагадування про сплату податкової заборгованості або інших видів боргів. Він був прийнятий у 2015 році та належав до заборгованостей, які гарантуються федеральним урядом. До них відносяться також позики на освіту і кредити по іпотеці.

Прихильники винятку апелювали до першої поправки до Конституції США, яка гарантує свободу слова. Але суд їм відмовив. Як зазначено у судовому рішенні, без достатніх підстав такий виняток створює нерівні умови для державних і приватних організацій.

Попри заборону, масове автоматичне інформування часто застосовується у США. За дослідженнями компанії YouMail, у 2019 році автоматизовані системи подзвонили американцям майже 59 млрд разів. Це на 22% дзвінків більше, ніж роком раніше.

Поділитися