Прес-центр

Курйоз
29 квітня 2021, 06:02
У Сербії футбольний арбітр отримав тюремний термін через два пенальті

Рідкісний рефері футбольних матчів не стикався з критикою на свою адресу з боку вболівальників. Однак, за інформацією видання The Sun, для сербського арбітра Срджана Обрадовича така, здавалось б, звичайна ситуація завершилася реальним тюремним ув'язненням.

У 2018 році він судив матч плей-офф сербського чемпіонату між командами «Раднічкі Ніш» та «Спартак Суботіца», в якому вирішувалася доля третього рядка у турнірній таблиці, а відповідно, виходу в груповий етап Ліги Європи. Суддя призначив два пенальті у ворота команди-господарів. Ці рішення призвели до перемоги «Спартака» з рахунком 2:0, що дозволило їм потрапити у кваліфікаційний етап європейського чемпіонату.

Згодом обидва пенальті були визнані помилковими. Через це Срджана Обрадовіча запідозрили у сприянні проведення матчу з фіксованим результатом. А через 3 роки антикорупційний департамент Вищого суду Сербії покарав арбітра, засудивши його до 15 місяців в'язниці за звинуваченням у корупції. Крім тюремного ув'язнення, він також був відсторонений від футболу на 10 років.

Поділитися