Прес-центр

Екологія
21 жовтня 2020, 06:05
У Франції захистять диких тварин

Заборона поширюється на використання диких тварин у пересувних цирках та дельфінаріях. Крім того, під забороною буде промислове розведення норок.

На виконання закону планують витратити 8 млн євро, які підуть на адаптацію звільнених тварин та реорганізацію закладів, де вони "працювали".

За даними Міністерства екологічного розвитку, наразі у французьких пересувних цирках міститься близько тисячі хижаків і травоїдних тварин. Також, у країні працюють три дельфінарії, де живуть дельфіни і косатки.

Долю всіх тварин будуть вирішувати індивідуально. Як зазначили представники відомства, на волю нiкого не виженуть, всiм знайдуть новий дім.

Зазначимо, що виступи диких тварин в цирку забороняють по всій Європі. Нещодавно відповідні закони впровадили у Чехії, Естонії, Латвії.

Щодо заборони промислового розведення норок заради хутра, то відповідний закон у Франції набере чинності у найближчі 5 років. За цей час хутрові ферми мають закрити або перепрофілювати.

З 2000 року 8 країн ЄС повністю заборонили хутрове господарство на своїй території, проте в деяких країнах цей процес триває.

Поділитися