Прес-центр

Екологія
25 серпня 2020, 11:01
У Чилі повністю відмовились від пакування товарів у пластик

У Чилі законодавчо встановили остаточну заборону на використання пластикових пакетів в торгівлі. Про це повідомила Міністр довкілля країни Кароліна Шмідт у своєму офіційному акаунті в Twitter.

Поступова відмова від пластику почалася у державі ще два роки тому, з 03 серпня 2018 року. А тепер, нарешті, "зроблено останній крок — заборонено пластикове пакування в невеликих і середніх магазинах", - зазначила міністр у своєму повідомленні.

До цього поліетиленові пакети заборонили використовувати в супермаркетах і великих магазинах, що, за підрахунками представників Міністерства екології Чилі, дозволило скоротити кількість пакування на 5 мільйонів пакетів за два роки. Відзначається, що штраф за порушення заборони складає до 250 тисяч песо (приблизно 330 доларів США) за кожен використаний пакет.

"Тепер поліетиленову плівку можливо використовувати лише в гігієнічних цілях або для збереження подальшої свіжості продуктів. Великі торговельні компанії повинні відмовитися від пластикового пакування за 6 місяців, малий бізнес — за два роки".

Як раніше зазначили представники ООН, кількість пластикових відходів сильно збільшилася з початком пандемії коронавірусу. Захисні маски, рукавички та флакони з засобами для дезінфекції и спричинили ріст рівня забруднення навколишнього середовища.

Поділитися