Прес-центр

Курйоз
20 травня 2020, 15:35
Штрафи за годування голубів

Одне з улюблених занять дітей, туристів і любителів тварин - годування птахів, зокрема, голубів, знаходиться під забороною в багатьох країнах. Дані обмеження грунтуються на тому, що ці тварини сприяють забрудненню місцевості і будівель. Крім того, голуби переносять велику кількість небезпечних хвороб.

Заборона на годування пернатих в Лондоні введена в 2003 році. За порушення передбачено штраф в розмірі до 100£. У Венеції птахів заборонили підгодовувати в 2008 році. На площі Сан-Марко за годування голубів передбачено штраф у розмірі до 500€. Аналогічна сума штрафу передбачена і у Німеччині. В Гельсінкі любителів пернатих чекають грошові покарання у розмірі 60-600$. У Парижі сума штрафу за годування голубів складає до 183€, у Відні — 36€. Також під забороною частування птахів у багатьох містах Іспанії, зокрема у Ареньс-де-Мар розмір стягнень може сягнути 20 000€. У Женеві також діє заборона на годування птахів, а порушиків чекає штраф у розмірі 180€.

Не тільки у Європі діють закони, спрямовані на зменшення популяції голубів. Так, у США місцева влада сама годує пернатих. Щоправда, у корм додаються контрацептиви, завдяки чому популяцію голубів вдалось суттєво скоротити. А за "несанкціоноване" годування птахів порушникам загрожуватиме штраф у розмірі до 1000$.

Поділитися