Прес-центр

Цікавий факт
17 грудня 2020, 07:05
Санта може не носити медичну маску

Представники влади Бельгії, Великобританії та США розповіли про заходи безпеки та обмеження, які діятимуть під час різдвяних свят.

За словами представника канцелярії прем'єра Великобританії, зустріч з Санта-Клаусом — довгоочікувана та чарівна подія для всіх дітей. Тому Санта буде вживати заходів безпеки, але не надягатиме медичну маску під час привітання дітей.

Проте, деякі обмеження все ж будуть: дітям не дозволятимуть сидіти в нього на колінах, як заведено.

Також, в переддень Різдва у Великобританії послабили жорсткий карантин на декілька днів — з 23 до 27 грудня. У будинках можуть зустрічатися до 3-х сімей, а діти можуть відвідати відомі різдвяні «гроти Санти» — гарно оздоблені приміщення, де можна побачити та сфотографуватися з Санта-Клаусом, а потім отримати від нього подарунок.

Влада Бельгії теж погодилася на послаблення обмежень для двох місцевих Санта-Клаусів — Сінтеклааса і Пер-Ноеля, щоб вони змогли привітати дітей з різдвяними святами. Як виняток місцевому Святому Миколаю навіть дозволили порушувати комендантську годину, встановлену в країні.

Представник уряду Бельгії повідомив, що казковому герою не доведеться «стрибати з даху на дах у скафандрі», щоб доставити подарунки дітям, але все ж порекомендував йому носити маску всюди, де це необхідно.

Влада США також підготувалися до різдвяних свят в умовах пандемії. Зокрема, щоб отримати привітання і подарунок від одного з Санта-Клаусів, які працюють в торгових центрах, дітям доведеться записатися в електронну чергу і надіти медичну маску. Деяких Санта-Клаусів керівництво торгових центрів ховає за оргсклом чи і зовсім розміщає у велику прозору кулю.

Поділитися