Прес-центр

Екологія
11 червня 2021, 05:55
Президент України розпочав проєкт «Зелена країна»

У рамках Всеукраїнського форуму «Україна-30. Екологія» Володимир Зеленський не лише підписав Закон щодо заборони використання пластикових пакетів на території нашої країни, а й висвітлив інші важливі екоініціативи.

Зокрема, Президент України підписав Указ про старт проєкту «Зелена країна», який покликаний суттєво озеленити нашу країну та у найближчі десять років збільшити площі українських лісів на один мільйон гектарів. Крім того, за словами президента, протягом найближчих трьох років в Україні планується висадити один мільярд дерев.

«Одним з головних союзників у боротьбі зі змінами клімату є наші лісові ресурси. На жаль, лісова галузь не зазнавала жодного реформування фактично п’ятдесят років. Ми запроваджуємо зміни, які модернізують систему управління лісами, використовують найкращий європейський досвід та зроблять цю галузь максимально прозорою, – наголосив Володимир Зеленський. Також, він розповів про нові правила продажу деревини, які покликані позбутися «сірого» ринку в Україні. Так, очікується, що на електронних аукціонах реалізовуватиметься 100% необробленої деревини, що цілком ліквідує будь-які корупційні ризики.

«Наразі вже маємо перші результати на цьому шляху: отримано один мільярд доходів державних лісгоспів лише за перший квартал цього року», – зауважив президент.

Таким чином, під час Всеукраїнського форуму «Україна-30. Екологія» було окреслено найважливіші напрямки у сфері екології та захисту довкілля. Моємо надію, що впровадження цих важливих екоініціатив допоможе захистити навколишнє середовище та зберегти його чистим і безпечним для кожного з нас.

Поділитися