Прес-центр

Екологія
07 серпня 2020, 11:00
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відновило свою діяльність

Як повідомляється на офіційному порталі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, 5 серпня 2020 року нарешті завершився процес налагодження його роботи. Відомство було створено 27 травня 2020 року Кабінетом Міністрів України.

19 червня 2020 року Верховна Рада України призначила Романа Абрамовського Міністром захисту довкілля та природних ресурсів. Того ж дня було юридично зареєстроване Міністерство. Інші організаційні процеси тривали трохи більше місяця.

У своєму коментарі новопризначений Міністр Роман Абрамовський повідомив, що налагодити роботу Міндовкілля їм вдалося в стислі терміни. Наразі Міністерство має власне Положення, також було затверджено структуру апарату, штатний розпис і кошторис. На момент 5 серпня 2020 року заповнено понад 30% від затвердженої штатної чисельності працівників.

Відтепер новостворене Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів у повному обсязі зосередиться на формуванні та реалізації державної екологічної політики, а також дієвому впровадженні екологічних реформ.

Поділитися