Прес-центр

Буква закону
15 вересня 2021, 06:05
Міністерство розвитку громад та територій України працює над оцифровуванням текстів державних будівельних норм

Відтак, це суттєво спростить та зробить доступнішим використання нормативних актів технічного характеру. За словами заступниці міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської, спонсором проєкту стане іноземний партнер України, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (відоме як GIZ або Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit).

«Діджитизація державних будівельних норм вже давно на часі. Цього року Мінрегіону вдалося знайти фінансову підтримку з боку GIZ – давнього та надійного партнера у запровадженні реформ в Україні», – зазначила у своєму зверненні Наталія Козловська.

За її словами, відомству треба буде перевести у цифрову форму близько 10 тисяч сторінок – понад 160 документів. Крім того, вкрай важливою є коректна верифікація оцифрованих документів, що дозволить зробити послуги у містобудівній галузі прозорими та доступними для всіх в Україні.

Цікавим є те, що завдяки цьому проєкту громадськість та фахівці у будівельній сфері зможуть зручно користуватися цифровими контрольними примірниками державних будівельних норм. Крім того, у майбутньому будуть доступні актуалізовані версії текстів будівельних норм, які враховуватимуть раніше внесені зміни та поправки.

Таким чином, у відомстві сподіваються, що користуватись такими документами та візуально їх сприймати стане набагато простіше.

Поділитися