Прес-центр

Екологія
07 жовтня 2021, 06:00
Люксові модні бренди відмовляються від використання натурального хутра у своїх колекціях

Про запровадження нових стандартів задля реалізації стратегії сталого розвитку розповів французький холдинг Kering, який спеціалізується на предметах розкоші та володіє відомими брендами, серед яких Gucci, Yves Saint Laurent, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni, Bottega Veneta тощо.

Від використання натурального хутра вже відмовилися будинки моди Gucci, Balenciaga, Bottega Veneta та Alexander McQueen. Своєю чергою, Yves Saint Laurent та Brioni досі використовували цей матеріал у своїх колекціях. Однак, за заявою компанії Kering, усі бренди не використовуватимуть хутро тварин вже у нових осінніх колекціях, які будуть представлені на початку 2022 року.

«Протягом багатьох років Kering прагне стати модним лідером у сфері сталого розвитку, керуючись концепцією розкоші, яка невіддільна від найвищих екологічних та соціальних цінностей. Крім того, наша компанія завжди намагалась оптимізувати логістику та методи роботи у секторі предметів розкоші в цілому для захисту тваринного світу та мінімізації шкоди для довкілля. Саме час зробити ще один крок вперед і припинити використовувати натуральне хутро в усіх наших колекціях», – розповів Франсуа-Анрі Піно, голова Kering. За його словами, змінився не лише світ, але й усі люди, тому модний сектор має також адаптуватися до цих змін.

Слід зауважити, що в останні роки практика відмови від використання натурального хутра є досить поширеним проявом принципу «eco-friendly» («безпечний для екології») у модній сфері. Раніше з відповідним рішенням виступили бренди Valentino, Oscar de la Renta, Canada Goose та Moose Knuckles.

Поділитися