Прес-центр

Екологія
29 вересня 2021, 06:05
Іспанія відмовиться від пластикового упакування овочів і фруктів

Як повідомляється на європейському новинному порталі The Local, відповідну постанову розробило Міністерство екологічних перетворень Іспанії. Відтак, заборона на продаж фруктів і овочів у поліетиленовому упакуванні в супермаркетах набере чинності з 2023 року.

Зазначається, що дана заборона поширюватиметься на упаковану продукцію вагою менше ніж 1,5 кг. Крім того, до 2030 року уряд Іспанії планує замінити 100% усього іншого упакування таким, що є придатним для вторинної переробки, та на 50% скоротити обсяги продажу пластикових пляшок.

«Наша мета полягає в тому, щоб боротися з надмірним повсякденним використанням пластику найбільш ефективним способом», – зазначив представник Міністерства екологічних перетворень Іспанії. За його думкою, наразі глобальна проблема забруднення пластиком «перевищила усі можливі межі».

Цікавим є те, що за даними уряду, на теперішній час Іспанія кожного року отримує близько 1,6 мільйона тонн пластикових відходів від упаковки продукції, тоді як переробляє менше половини з них. Таким чином, дві третини того, що відправляється на звалища у цій країні, ніяк не переробляється.

Поділитися