Прес-центр

Екологія
23 лютого 2021, 07:05
Ikea врятувала тисячі гектарів лісу в США

Інвестиційна група Ingka Group (материнська компанія IKEA) викупила 4,5 тисячі га лісу в американському штаті Джорджія, в басейні річки Альтамаха. У такий спосіб холдинг сподівається захистити місцеву екосистему та бореться проти вирубування дерев.

«Ми переконані, що відповідальне управління лісами можливо. І ми бачимо, що велика частина нашої відповідальності полягає у відновленні лісів та висаджуванні більшої кількості дерев, ніж ми використовуємо», — зазначив керуючий директор Ingka Group Крістер Меттсон.

Говорячи про екологічну позицію шведської компанії, він також зазначив, що зараз у виробництві використовується незначна кількість деревини.

«Добре керовані лісові господарства приносять відчутну користь, включаючи чисту воду і середовище проживання для диких тварин, а також пом'якшують наслідки зміни клімату. Наприклад, придбаний IKEA лісовий масив є домівкою для більш ніж 350 видів рослин і тварин, серед яких і дуже рідкісні», — повідомив Ларрі Зельцер, президент і головний виконавчий директор американського Фонду охорони природи.

Поділитися