Прес-центр

Екологія
23 листопада 2020, 06:00
Грінвошінг - бізнес під прикриттям захисту довкілля

Глобальне поширення екологічних тенденцій призвело до появи явища "грінвошінга", яке також називається "зелений камуфляж". При цьому підході компанія витрачає багато часу і коштів на те, щоб підкреслити для споживачів свою уявну "екологічність" замість того, щоб впроваджувати реальні заходи щодо зниження власного негативного впливу на навколишнє середовище.

Цей нечесний підхід інколи реалізують навіть світові бізнес-гіганти. Наприклад, автомобільна компанія Volkswagen, яка применшила реальний рівень емісії двигуна (забруднення атмосфери продуктами згоряння палива) та заявила про його екологічність у рекламі. Або какао-боби від найбільшого у світі виробника харчових продуктів Nestle, представлені "продукцією сталого землеробства". Після цього компанію звинуватили у сприянні вирубці лісів для плантацій та придбанні какао-бобів, які вирощувалися з використанням дитячої праці.

Екологічні та соціальні підходи у бізнесі дуже важливі для збереження довкілля і майбутнього нашої планети. Але при цьому ще більш важливо, щоб вони були справжніми та щирими.

Поділитися