Прес-центр

Екологія
26 березня 2021, 07:00
Година Землі 2021

Щороку останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу дарують годину своєї безроздільної уваги нашому спільному дому – планеті Земля. З 20:30 до 21:30 вони вимикають освітлення та побутові прилади, беруть участь у дискусіях або заходах, присвячених збереженню нашої планети, та приєднуються до інших ініціатив, спрямованих на захист природи.

Година Землі – найбільша світова екологічна ініціатива, започаткована Всесвітнім фондом дикої природи (World Wide Fund for Nature, WWF) у 2007 році у Сіднеї. Однак, з того часу це стало набагато більшим, ніж одна година з вимкненим світлом. Це рух за майбутнє нашої планети, який символізує нашу загальну єдність, прихильність та прагнення негайних екологічних змін!

Цього року Година Землі відбудеться 27 березня. Вже завтра кожен українець може присвятити свій час планеті та підтримати її, вимкнувши освітлення, електричні прилади та з користю провівши цей час поряд з родиною чи друзями. До речі, поради щодо організації Години Землі вдома можна прочитати на офіційній сторінці події на сайті Всесвітнього фонду дикої природи – Україна.

Навіть за умов локдауну ми можемо зробити свій вклад в збереження добробуту планети та нашого загального майбутнього, та разом попередити ще більший негативний вплив на довкілля від щоденної діяльності людини.

Поділитися