Прес-центр

Огляд законодавства
04 червня 2021, 06:00
ДПС оприлюднює фінансову звітність компаній

Державна податкова служба оприлюднила фінансову звітність українських компаній на Порталі відкритих даних та на своєму офіційному вебпорталі.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 № 407 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 і від 30.11.2016 № 867», яка набрала чинності 28 квітня 2021 року, ДПС оприлюднила усі п’ять нових наборів даних:

  1. Фінансова звітність (звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), подані як додаток до звітної (звітної нової) податкової звітності за річний податковий (звітний) період відповідно до пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України.
  2. Реєстр отримувачів бюджетної дотації.
  3. Реєстр заяв про розстрочення, відстрочення грошового зобов’язання чи податкового боргу.
  4. Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий.
  5. Інформація про платників, які мають борг (недоїмку) зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також, оприлюднено новий набір даних «Довідник підприємств, установ, організацій та територіальних органів розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, офіційних вебсайтів, адрес електронної пошти, номерів телефонів, місцезнаходження», який закріплений за усіма розпорядниками інформації. У зазначеному довіднику міститься інформація, зокрема щодо керівників територіальних органів ДПС, місцезнаходження, адрес електронної пошти, субсайтів офіційного вебпорталу ДПС, графіку роботу тощо.

Поділитися