Прес-центр

Огляд законодавства
13 жовтня 2020, 09:00
До 2030 року конструктори Lego вироблятимуть з перероблювальних матеріалів

Компанія LEGO Group має намір інвестувати 400 млн доларів США протягом наступних трьох років у нову екологічну програму, розроблену для реалізації ініціатив у галузі сталого розвитку.

Серед планів, які поступово реалізуються до 2030 року:

  • відмова від одноразового поліетилену для пакування товарів та перехід на паперові пакувальні матеріали;
  • використання перероблювальних матеріалів (зокрема, альтернативного виду пластику на основі цукрового очерету) для виробництва всіх деталей конструкторів;
  • переробка всіх відходів виробництва замість їхнього транспортування на звалища;
  • модернізація виробництва таким чином, щоб на 100% скоротити викиди вуглецю в атмосферу та на 10% знизити споживання води;
  • організація соціальних та екологічних заходів з метою надихнути дітей на навчання через гру, розвинути навички екологічної свідомості та усвідомленого споживання.

"Ми не можемо ігнорувати фундаментальні проблеми, які вже стоять перед майбутніми поколіннями. Вкрай важливо вжити термінових заходів, щоб подбати про планету та тих, хто має тут жити. Ми з натхненням спостерігаємо за мільйонами дітей, які закликають до негайних дій по боротьбі зі змінами клімату. Я також закликаю бренди, уряди, батьків, дітей і незалежні організації об'єднати зусилля з метою формування стійкого майбутнього для дітей, безпосередніх будівельників майбутнього", — заявив генеральний директор компанії LEGO Group Нільс Б. Крістіансен.

Поділитися