Прес-центр

Екологія
17 лютого 2022, 05:03
Дніпровщина лідирує в Україні за кількістю «домашніх» сонячних електростанцій

Про це повідомляється на офіційному порталі Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Відтак, жителі регіону за власним бажанням встановили на дахах або стінах своїх будинків понад 6,4 тисячі сонячних електростанцій (далі – СЕС).

Таким чином, загальна потужність СЕС у приватних будинках Дніпровщини становить понад 182,5 МВт. При цьому, протягом 2021 року ці електростанції виробили 176,35 мільйона кВт електричної енергії, що у півтора раза більше, ніж за рік до того.

«Лише минулого року у приватних будинках встановлено 2273 сонячні електростанції, а загалом у регіоні понад 6,4 тисячі СЕС. Найбільше – у Криворізькому районі», – повідомив Едуард Кирпичов, начальник управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Цікавим є те, що за результатами моніторингу Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, торік сонячні панелі встановили майже 15 тисяч українських родин, що стало рекордною кількістю встановлених приватних СЕС за рік. Їхня загальна потужність перевищила 1,2 ГВт, та цей показник продовжує зростати.

Поділитися