Прес-центр

Екологія
06 квітня 2021, 08:55
Держекоінспекція звернулася до суду про призупинення діяльності підприємства-забруднювача в частині будівництва сховища відходів

Державна екологічна інспекція в судовому порядку вимагає призупинити будівельні роботи зі спорудження хвостосховища «III карта» на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», оскільки підприємство не здійснило додаткову оцінку впливу на довкілля.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований. За його словами, ДЕІ Придніпровського округу подала позовну заяву до суду щодо невиконання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приписів про проведення додаткової оцінки впливу на довкілля.

Після перевірки на початку березня цього року, інспектори надали підприємству припис провести відповідну процедуру, однак під час заходу контролю 23 березня зафіксували його невиконання.

Андрій Мальований пообіцяв особисто контролювати даний судовий процес та підкреслив, що відповідно до Закону «Про оцінку впливу на довкілля», підприємство не може будувати потужності з порушенням вимог ОВД. При цьому роботи зі спорудження сховища відходів вже розпочато – на відповідній території знято родючий шар ґрунту.

Поділитися