Прес-центр

Цікавий факт
01 вересня 2021, 06:02
Державна судова адміністрація України запровадила відкрите тестування застосунку «Є-СУД»

За підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (далі – ПРООН) в Україні, Державна судова адміністрація України (далі – ДСА) реалізувала проєкт із розробки мобільного застосунку «єСуд».

Створення відповідного програмного забезпечення відбулось у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, та мало на меті оптимізувати функціонування підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі – ЄСІТС).

Відтак, мобільний застосунок в автоматичному режимі отримує доступ до електронного кабінету користувача у рамках підсистеми «Електронний суд». Під час роботи із застосунком «єСуд» можна скористатися наступними функціями:

  • отримати push-сповіщення про надходження до кабінету нових документів або зміну стану справ, у яких користувач бере участь;
  • переглянути справи, провадження, процесуальні документи, які надіслані судом до кабінету;
  • переглянути заяви, клопотання та інші документи, які користувач створив у своєму кабінеті;
  • переглянути довіреності та ордери, які знаходяться в кабінеті користувача;
  • анулювати довіреності та ордери, які були видані користувачем.

Наразі після проведення всебічного закритого тестування, мобільний застосунок став доступний для вільного завантаження у GooglePlay для користувачів Android та AppleStore для користувачів iOS.

Розробники застосунку закликають користувачів приєднуватись до тестування, адже це дозволить суттєво вдосконалити його роботу та функціонал.

Поділитися