Прес-центр

Курйоз
27 листопада 2020, 06:04
Через фото на тлі автомобіля Ferrari відомий дизайнер повинен виплатити 300 тисяч євро

Компанія Ferrari подала в суд через публікацію в соціальних мережах на Філіпа Плейна.

Фотознімки, через які дизайнер Філіп Плейн змушений заплатити таку велику компенсацію, були опубліковані понад два роки тому. На першому фото зображується колекція взуття Plein Sport, яку дизайнер рекламує на тлі яскраво-зеленого суперкара Ferrari 812 Superfast. На другому знімку зображені моделі, одягнені в купальники, що "суперечить цінностям італійського бренду Ferrari".

Спочатку компанія планувала вирішити питання спокійно та попросила Філіпа Плейна видалити фото протягом 48 годин, чого він не зробив. Через 14 місяців Ferrari домоглася судового рішення на свою користь: Міланський суд вирішив, що Філіп Плейн повинен виплатити компенсацію у сумі 300 тисяч євро та судові витрати у сумі 25 тисяч євро. Крім того, суд наказав дизайнерові видалити зі своїх соцмереж всі публікації з автомобілями Ferrari. В іншому випадку кожне подібне фото обійдеться йому в 10 тисяч євро.

Філіп Плейн не погодився з рішенням Міланського суду та пообіцяв оскаржити його. Крім того, свою незгоду дизайнер продемонстрував новою публікацією фото в соціальній мережі, під яким заявив, що давно є фанатом автомобілів Ferrari та дуже здивований тим, що відбувається.

Поділитися