Прес-центр

Екологія
17 листопада 2020, 06:00
Amazon почала використовувати для доставки електричні вантажівки

Таке рішення є частиною стратегії компанії зі скорочення викидів СО2 до 2040 року.

За заявою прес-служби Amazon, гігант електронної комерції довго шукав електромобілі для доставки посилок. Однак відповідного рішення серед наявних на ринку не знайшлося. Тоді компанія вирішила об'єднатися з виробником екологічно безпечних автомобілів Rivian.

"Наш автомобіль з безпечним дизайном та функціоналом піднімає планку для доставок нового покоління", — йдеться у прес-релізі про новий пікап від Amazon.

Лише через рік після оголошення Паризької угоди по боротьбі зі зміною клімату представники компанії анонсували ідею свого першого повністю електричного автомобіля для доставки, розробленого та сконструйованого разом з Rivian. За планом, до 2022 року понад 10000 екологічно-безпечних електромобілів будуть доставляти придбаний товар клієнтам по всьому світу. А до 2030 року це буде вже 100000 електричних пікапів.

"Ми сподіваємося, що наш автомобіль допоможе підвищити обізнаність та задуматися про впровадження екологічно безпечних технологій у різних сферах, будь то компанія з доставки посилок, логістична компанія, виробник морозива або хтось ще, хто має справу з автомобілями постійно", — говорить Росс Рейчі, директор з глобального автопарку і продукції Amazon.

Поділитися