Прес-центр

Цікавий факт
04 лютого 2022, 06:00
Актуальні дані щодо вакансій в органах прокуратури України всіх рівнів на 31 січня 2022 року

Список усіх вакансій опублікував Орган прокуратури, що здійснює дисциплінарне провадження щодо прокурорів. Відтак, загалом в органах прокуратури України станом на 31 січня 2022 року не вистачає 1 483 прокурорів, серед яких постійних вакансій – 1 346 та тимчасово вакантних вакансій – 137.

Слід зауважити, що під «тимчасово вакантними вакансіями» йдеться про такі, що утворилися на час тривалої відсутності прокурора на роботі з поважних причин і передбачають заміщення тимчасово відсутніх працівників.

Відтак, в Офісі Генерального прокурора, Обласних і прирівняних до них прокуратурах наразі є 334 постійні вакансії, з яких 45 – в Офісі Генерального прокурора. В Окружних і прирівняних до них прокуратурах налічується 1012 постійних вакансій.

Крім того, в Офісі Генерального прокурора та Обласних і прирівняних до них прокуратурах є 36 тимчасово вакантних вакансій, з яких 7 – в Офісі Генерального прокурора. Тоді як в Окружних і прирівняних до них прокуратурах налічується 101 відповідна вакансія.

Також, 15 прокурорів не вистачає у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил. Щодо Окружних і прирівняних до них прокуратур та Спеціалізованих прокуратур у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил, то найбільше не вистачає прокурорів на постійних посадах у наступних регіонах:

  • Донецька область – 110 постійних вакансій;
  • Дніпропетровська область – 103 вакансії;
  • Одеська область – 99 постійних вакансій.

Повідомляється, що загалом кадрова ситуація у зазначених областях дещо покращується. Адже ще в середині січня цього року в Окружних і прирівняних до них прокуратурах Донецької області налічувалося 162 вільні постійні вакансії, у Дніпропетровській області було 170 таких вакансій, а в Одеській області – 122.

Щодо Києва, то у десяти столичних Окружних і прирівняних до них прокуратурах налічується 46 постійних вакансій.

Поділитися