Прес-центр

Наш результат
08 грудня 2022, 10:00
Адвокатське об’єднання «LES» 26-ті загального рейтингу провідних юридичних фірм України

Цей рік змусив кожного з нас протистояти небаченим досі викликам. І поки Україна впевнено тримає стрій, команда Адвокатського об’єднання «LES» робить свій внесок для наближення перемоги України, продовжуючи системну юридичну практику в нових реаліях та підтримуючи ЗСУ (інформація не для публічного обговорення).

13 кроків вгору.

Саме стільки зробило Адвокатське об’єднання «LES», підсиливши свої позиції та піднявшись до 26 місця у загальному рейтингу визнання Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2022 року», яке щороку проводить видання «Юридична практика».

Крім того, партнер Адвокатського об’єднання «LES», керівник практики у сфері податкового права, в адміністративних, господарських, цивільних та земельних справах – Володимир Скок увійшов до ТОП-10 рейтингу за галузями практики (у сфері податкового права).

Також, партнер Адвокатського об’єднання «LES», керівник практики у сфері містобудування – Віктор Скок увійшов до ТОП-10 рейтингу за галузями практики (у сфері нерухомості та будівництва).

У свою чергу, Адвокатське об’єднання «LES» зайняло лідируючі позиції у загальному рейтингу визнання юридичних фірм, у тому числі за галузями практики.

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої командної роботи та вітаємо наших шановних клієнтів, партнерів і колег! Попереду – перемога України та ще більше зусиль задля відновлення нашої країни!

Поділитися