Прес-центр

Наш результат
06 серпня 2021, 05:35
Адвокатське об’єднання «Екобезпека» захищатиме право на чисте та безпечне для життя і здоров’я довкілля Клеванської територіальної громади

Понад 15 років тому у селищі Клевань Рівненського району Рівненської області запрацювало підприємство, яке займається виробництвом лакофарбової продукції, а саме виробляє фарби для розмітки доріг, автомобілів, а також синтетичні смоли та лакофарбові матеріали.

За цей час Клеванська територіальна громада неодноразово висловлювала занепокоєння його роботою, скаржилася до представників місцевої влади та навіть пікетувала підприємство, яке розташовано дуже близько до житлових будинків. За попередніми даними, це сталося через те, що під час його будівництва не були дотримані вимоги щодо санітарно-захисної зони підприємства.

Відтак, постійні викиди забруднюючих речовин в повітря призводять до нестерпного запаху хімічних речовин. Сморід відчувають по всьому селищі, а інколи місцеві жителі навіть побоюються відкрити вікна чи вийти на вулицю.

Нещодавно Клеванська територіальна громада звернулася по допомогу до Адвокатського об’єднання «Екобезпека», щоб захистити свої порушені інтереси та право на чисте та безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Під час спілкування з місцевими жителями, ми почули жахливі історії про те, що з початком функціонування зазначеного підприємства багато з них зіткнулися з серйозними проблемами зі здоров’ям. Так, серед жителів селища Клевань зросла кількість обструктивних захворювань легень та онкологічних захворювань, а також спостерігаються непоодинокі випадки народження дітей з патологіями нирок, легень і кровоносної системи. Обурені місцеві жителі впевнено пов’язують все це саме зі шкідливими викидами отруйних хімічних речовин з боку зазначеного підприємства.

Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб розібратись у цій справі, допомогти жителям селища Клевань та відстояти їх право на екологічну безпеку та на чисте і безпечне навколишнє середовище. Про подальший хід справи та результати роботи інформуватимемо згодом.

Поділитися