ПРАКТИКИ

ПРАКТИКА В АДМІНІСТРАТИВНИХ, ГОСПОДАРСЬКИХ, ЦИВІЛЬНИХ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ СПРАВАХ

Підготовка та подання заяв, скарг, запитів, звернень та інших процесуальних документів. Представництво інтересів в судах всіх інстанцій. Збір та подання доказів відповідно до вимог законодавства.

Перейти
ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА У КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ

Захист клієнта на всіх стадіях кримінального провадження. Захист інтересів під час  проведення слідчих (розшукових) дій. Розробка стратегії та тактики захисту. Збір та подача доказів.

Перейти
ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЗАХИСТ БІЗНЕСУ

Юридичний консалтинг топ-менеджменту та працівників; консалтинг з питань оподаткування; розробка та експертна оцінка договорів; підготовка юридичних висновків;  досудове врегулювання спорів; представництво інтересів у державних органах та судах; юридичний супровід окремих проектів.

Перейти
ПРАКТИКА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ПРАВА НА ЧИСТЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ДОВКІЛЛЯ

Надання консультацій та представництво інтересів у сфері екологічного, санітарно-епідеміологічного законодавства щодо порушення прав на безпечні умови життя, здоров’я та довкілля. Моніторинг діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог екологічного та санітарно-епідеміологічного законодавства;

Перейти
Юридична практика в сфері містобудування
Консультування з питань містобудівної діяльності, роз’яснення вимог законодавства, порядку отримання вихідних даних для проектування об’єкта будівництва, дозвільної документації на будівництво, механізмів інвестування та фінансування будівництва, залучення коштів інвесторів у будівництво житла;


Перейти