Команда

Колісник Сергій
Керуючий партнер, адвокат, к.ю.н.

Народився у м. Донецьк.

Має понад 15 - річний успішний досвід правозахисної діяльності.

Займає 9 місце ТОП - 15 всеукраїнського рейтингу визнання юристів за версією професійного видання «Юридична практика» - судова практика.

З відзнакою закінчив Національну академію прокуратури України.

2008 - 2010 роки - старший слідчий органів прокуратури Донецької області.

2010 - 2011 роки - слідчий в особливо важливих справах прокуратури міста Києва.

2011 рік - слідчий в особливо важливих справах відділу з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Головного управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупцією та організованою злочинністю Генеральної прокуратури України.

2012 рік - прокурор Сумського району Сумської області.

2012 - 2015 роки - начальник відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення прокуратури Львівської області.

Неодноразово нагороджений за успішне та сумлінне виконання службових обов’язків від Генерального прокурора України.

У 2015 році наказом Генерального прокуратура України присвоєно класний чин – радник юстиції.

2015 - 2016 роки - заступник начальника, тимчасово виконуючий обов’язки начальника слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби у місті Києві.

Спеціальне звання - підполковник податкової міліції.

24 травня 2017 року, з партнерами однодумцями, створив Адвокатське обʼєднання LES, а восени 2018 року, перше в Україні екологічне Адвокатське обʼєднання ЕкоБезпека.

У 2021 році захистив дисертацію за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право» та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

У 2024 році став старшим викладачем Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Веде наукову роботу, публікується у спеціалізованих юридичних видавництвах, приймає активну участь у законотворчій діяльності на правах експерта та консультанта.

Крім того, у 2024 році, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про лобіювання» під керівництвом Сергія Колісника (з офісом у м. Києві) та Катерини Одарченко (з офісом у м. Вашингтон) розпочав свою діяльність перший єдиний в Україні закритий лобістський клуб «LOBBY CLUB».

LC створений за зразками найкращих та найрепутаційніших аналогічних клубів у США та Великобританії.

LC це простір впливових зв’язків елітарних послуг, що пропонує дієві лобістські рішення та комплексний юридичний супровід для лідерів громадської думки, бізнесу та політиків.

Вирішальну та ключову роль у питанні членства у LC відіграє бездоганна репутація, незважаючи на суму грошових коштів, які є у потенційного члена LOBBY CLUB.

LC створено, зокрема, для підтримки органів влади у розробці та впровадженні реформ, спрямованих на покращення життя в Україні та забезпеченню її демократичного розвитку за допомогою системних законодавчих ініціатив. У рамках цих зусиль LOBBY CLUB утворив профільні комітети за ключовими напрямками діяльності. Сергій Колісник не тільки координує роботу більшості профільних комітетів, але й активно бере участь у розробці реформ, ефективно сприяючи реалізації ініціатив комітетів.

Ще одним з головних напрямків діяльності LOBBY CLUB є благодійна діяльність, яка фокусується на допомозі дітям-сиротам та дітям, які потребують освітньої підтримки, а також ветеранам, військовослужбовцям та релігійним організаціям незалежно від віросповідання.

ПРАКТИКИ
Дізнатись ще більше про особистість