PRACTICES

Legal support of business entities

Юридичний консалтинг топ-менеджменту та працівників; консалтинг з питань оподаткування; розробка та експертна оцінка договорів; підготовка юридичних висновків;  досудове врегулювання спорів; представництво інтересів у державних органах та судах; юридичний супровід окремих проектів.

Go
Legal practice in criminal proceedings

Захист клієнта на всіх стадіях кримінального провадження. Захист інтересів під час  проведення слідчих (розшукових) дій. Розробка стратегії та тактики захисту. Збір та подача доказів.

Go
Legal practice in the field of tax law, in administrative, economic, civil and land cases

Підготовка та подання заяв, скарг, запитів, звернень та інших процесуальних документів. Представництво інтересів в судах всіх інстанцій. Збір та подання доказів відповідно до вимог законодавства.

Go
Legal practice to ensure environmental safety and protect the right to a clean, safe environment for life and health

Надання консультацій та представництво інтересів у сфері екологічного, санітарно-епідеміологічного законодавства щодо порушення прав на безпечні умови життя, здоров’я та довкілля. Моніторинг діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог екологічного та санітарно-епідеміологічного законодавства;

Go
Legal practice in the field of urban planning
Консультування з питань містобудівної діяльності, роз’яснення вимог законодавства, порядку отримання вихідних даних для проектування об’єкта будівництва, дозвільної документації на будівництво, механізмів інвестування та фінансування будівництва, залучення коштів інвесторів у будівництво житла;


Go