Скасований наказ про призначення позапланової перевірки є підставою для скасування податкових повідомлень рішень

Адвокатське об‘єднання "Правова та економічна безпека" > Без категорії  > Скасований наказ про призначення позапланової перевірки є підставою для скасування податкових повідомлень рішень

Скасований наказ про призначення позапланової перевірки є підставою для скасування податкових повідомлень рішень

Раніше, ми вже повідомляли  про  нашу перемогу у Верховному суді під час скасування наказу щодо  призначення податкової позапланової перевірки на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні (детальніше https://lc-les.com/2018/10/01/chergova-peremoga-advokatskogo-ob-yednannya-pravova-ta-ekonomichna-bezpeka-u-verhovnomu-sudi/).

Однак, це був не кінець історії. Така тактична комбінація запланована  з однією метою – скасувати податкові повідомлення-рішення, що винесені за актом перевірки на суму понад 40 млн грн.

Констатуємо, що ми від самого початку не схибили з вибором стратегії у справі, тому нещодавно отримали постанову Шостого апеляційного адміністративного суду, яким залишено в силі рішення Окружного адміністративного суду м. Києва.

Зокрема судами двох інстанцій встановлено: “скасування наказу податкового органу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки, наслідком якої стало прийняття податковим органом оскаржуваних податкових повідомлень-рішень, є безумовною підставою для визнання незаконним і прийнятих за результатами такої перевірки податкових повідомлень-рішень”.

Колектив Адвокатського об’єднання “Правова та економічна безпека”

 

Коментарів немає

Залишити коментар