Оголошене повідомлення про підозру не запорука успішного направлення обвинувального акту до суду

Адвокатське об‘єднання "Правова та економічна безпека" > Без категорії  > Оголошене повідомлення про підозру не запорука успішного направлення обвинувального акту до суду

Оголошене повідомлення про підозру не запорука успішного направлення обвинувального акту до суду

Броварським районним судом Київської області за участі партнера Адвокатського об’єднання “Правова та економічна безпека” скасовано повідомлення про підозру.

Нашого Клієнта – директора одного із  будівельних підприємств,  Броварський відділ поліції ГУ НП у Київській області разом із місцевою прокуратурою підозрювали у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України.

Згідно обставин, які викладені у повідомленні про підозру  правоохоронці звинувачували колишнього директора підприємства-забудовника у заволодінні бюджетними коштами, які були отримані ним в якості оплати за будівельні роботи та використані матеріали під час будівництва та реконструкції парку  “Перемога” в м. Бровари, а також у внесенні до актів виконаних робіт та довідок завідомо неправдивих відомостей, оскільки самі  роботи по облаштуванню парку, на думку правоохоронців ніби-то не були виконані.

Вивчивши матеріали кримінального провадження встановлено, що підозра не тільки необґрунтована та безпідставна, а й не коректна. Зокрема, у скарзі на повідомлення про підозру, яка подана до суду, акцентовано увагу на тому, що слідчим не встановлені важливі обставин такі як:

– час вчинення інкримінованих злочинів;

– період перебування Клієнта на посаді директора;

– об’єм робіт, які ніби-то не виконані підприємством – забудовником;

– розмір матеріальних збитків завданих внаслідок вчинення інкримінованих злочинів;

– чи мало місце взагалі заволодіння коштами Клієнтом;

– ким саме вносились недостовірні дані до документів та інше,

в результаті чого до кримінальної відповідальності безпідставно притягнуто особу.

Описані доводи знайшли своє об’єктивне підтвердження в ухвалі слідчого судді, якою скасовано повідомлення про підозру та зобов’язано відповідальних службових осіб органів прокуратури вчинити дії для виключення відомостей про підозру з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Колектив Адвокатського об’єднання “Правова та економічна безпека”

Фото парку “Перемога” у місті Бровари після проведених робіт

Коментарів немає

Залишити коментар