Прес-реліз проведеного круглого столу на тему «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

Адвокатське об‘єднання "Правова та економічна безпека" > Без рубрики  > Прес-реліз проведеного круглого столу на тему «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

Прес-реліз проведеного круглого столу на тему «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

15 лютого в м. Києві за ініціативи Юридичної компанії «Правова та економічна безпека» за підтримки Торгово-промислової палати України та інформаційної підтримки інтернет-порталу «The Економіст» пройшов круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений аналізу та пошуку шляхів вирішення найактуальніших проблемних питань, що виникають між суб’єктами господарської діяльності і правоохоронними, а також контролюючими органами.

У заході взяли участь понад 50 учасників серед яких: представники структурних підрозділів Державної фіскальної служби міста Києва, керівництво юридичної компанії «Правова та економічна безпека», адвокати, експерти, представники бізнесу та громадських організацій. Учасники обговорили декілька нагальних для підприємців питань, зокрема щодо блокування податкових накладних, проведення органами фіскальної служби планових та позапланових перевірок та ряд інших.

Вже в першій частині круглого столу між представниками бізнесу, адвокатами та посадовими особами фіскальної служби зав’язалась активна дискусія. Підприємці ділились власним досвідом та проблемами, з якими вони постійно стикаються в процесі ведення господарської діяльності, було задано багато уточнюючих питань до представників органів ДФС. Адвокати ЮК «Правова та економічна безпека», у свою чергу, поділились з підприємцями цінними практичними порадами щодо удосконалення і оптимізації їх роботи задля недопущення конфліктних ситуацій з контролюючими органами в майбутньому. Крім того, спільними зусиллями підготовлено ряд пропозицій щодо удосконалення чинного податкового  та кримінального процесуального законодавства, що дасть змогу значно покращити бізнес клімат в Україні.

Напрацьовані пропозиції вже найближчим часом будуть направлені Торгово-промисловою палатою України до відповідних профільних комітетів Верховної ради України та Кабінету Міністрів України.

      

      

      

   

Коментарів немає

Залишити коментар