Круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

Адвокатське об‘єднання "Правова та економічна безпека" > Без рубрики  > Круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

Круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення»

Шановні друзі та читачі! За ініціативи Юридичної компанії «Правова та економічна безпека», підтримки Торгово-промислової палати України та інтернет-порталу «The Економіст», 15.02.2018 відбудеться круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений аналізу та пошуку шляхів вирішення найактуальніших проблемних питань, що виникають між суб’єктами господарської діяльності і правоохоронними, а також контролюючими органами. Тиск на бізнес з боку фіскальної служби шляхом призначення безпідставних перевірок і ревізій під час здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень – вже досить поширена проблема в сфері господарської діяльності. Часто цей механізм зводиться до перешкоджання законній діяльності підприємств з метою отримання незаконної вигоди посадовими особами. Дана проблема дуже негативно відображається на бізнес-кліматі всередині країни і зовнішньому іміджі України як майданчика для ведення господарської діяльності.

Під час круглого столу плануються наступні теми для обговорення:
– Податкові перевірки в кримінальному провадженні. Основні аспекти призначення, проведення та оскарження їх результатів.
– Відмова в реєстрації контролюючим органом податкових накладних. Проблемні питання, порядок і особливості адміністративного та судового оскарження.

Учасники: члени Торгово-промислової палати України, представники Юридичної
компанії «Правова та економічна безпека», адвокати за профілем, діючі представники фіскальної служби, представники бізнесу, журналісти, громадські діячі, а також представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, буд. 33)

Дата та час: 15 лютого 2018 року з 14:00 год. -17:00 год.

Коментарів немає

Залишити коментар